Skip to content Skip to footer

Via Ferrata – Shpellat Binjake

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis,…

PARAGLIDING

Zbuloni kaltërsinë e qiellit të hapur Si ta gjeni lumturinë? Gjeni një parzmore bashkangjitur me një paragliding!Uluni në të. Zbuloni kaltërsinë e qiellit të hapur. Gjeni një…

CAMP

Përjetoni në një botë malesh “Nuk më duhet terapi, kampingu është çfarë kam nevojë”! Ka shumë arsye që të ju pëlqejnë kampet kur udhëtoni sepse jeta është e mirë…

BIKE

Jeta është më e mirë në një biçikletë malore. Të gjitha aktivitetet dhe aventurat me biçikleta malore mund t'i përjetoni brenda 3 ditëve në malet magjepse Mokna ”Bukuroshja e Ballkanit“.…